Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Рішення педагогічної ради щодо ДПА 2018 року

Дата: 30 березня 2018 о 11:30
Автор: Павлюк Т. С.
1,205 переглядів

Протокол №5 засідання педагогічної ради школи від 30.03.2018 року

Протокол  №5

засідання педагогічної ради школи

від 30.03.2018 року

с.Шимківці

Присутні:      голова педагогічної ради  Гуменюк С.В., Ковальчук В.М.,- секретар , Баранчук А.Г., Буркацька Т.П., ., Мартинюк А.Б., Мусіюк С.С., Никитюк О.І., Нехороших В.В., Павлюк Т.С., Штогрин В.В.

Порядок денний:

1. Про організоване завершення 2017-18 навчального року

2. Про вибір предмета на державну підсумкову атестацію 9 клас

1. Слухали: Гуменюка С.В. який доповів, що відповідно листа Міністерства освіти і науки України №1/9-66 від 31.01.2018 «Про організоване завершення 2017/18 навчального року та особливості проведення ДПА у закладах загальної середньої освіти» державна підсумкова атестація в 2017-18 навчальному році у закладах загальної середньої освіти здійснюється відповідно до частини 8 статті 12 Закону України  «Про освіту», Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30 грудня 2014 року № 12547.

У зв’язку з відсутністю у школі 4 класу ДПА здобувачів початкової освіти проводитись не буде.

ДПА здобувачів базової середньої освіти здійснюється у письмовій формі з трьох предметів:

Українська мова;

Математика;

Предмет за вибором педагогічної ради з одного із зазначених навчальних предметів: українська література, зарубіжна література, іноземна мова, історія України, всесвітня історія, правознавство(практичний курс), географія, біологія, хімія, фізика, інформатика.

Завдання для проведення  ДПА укладають вчителі школи відповідно до затверджених Міністерством освіти орієнтовних вимог до змісту атестаційних завдань, і затверджує керівник закладу освіти.

Результати ДПА не враховуються при виставленні річних оцінок з предметів, з яких проводилось ДПА. Оцінки за ДЛА виставляються в класному журналі у колонку з написом ДПА без зазначення дати після колонки з написом «Річна» і додаток до свідоцтва про базову середню освіту; заносяться до Протоколу державної підсумкової атестації, книги обліку і видачі документів про здобуття базової середньої освіти.

2. Слухали Павлюк Т.С., яка запропонувала предметом за вибором педагогічної ради визначити  інформатику.

Виступили:  Мартинюк А.Б. яка відмітила, що в сучасних умовах володіння ІТ технологіями набуває дуже великої ваги. Вважаю, що вибір предмета на ДПА обґрунтоване.

Постановили: Предметом за вибором педагогічної ради визначити інформатику.

Голова   педради                  С.Гуменюк

Секретар                                В.Ковальчук

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.